about us

پُل؛

راهی بهتر برای خرید

رشد اینترنت روش‌های خرید را در بازار جهانی کاملا تغییر داده است و این تغیر به صورت محسوسی در کشور های در حال توسعه نیز دیده می شود. مردم در کشورهای پیشرفته می توانند به راحتی از طریق کامپیوتر های شخصی یا تلفن موبایل خود به فروشگاه های آنلاین دسترسی پیدا کنند و آنچه را که می خواهند سفارش دهند. محصولات سفارش داده شده نیز به درب منزل تحویل داده می شوند. این کار می تواند هم در وقت صرفه جویی کند و هم در هزینه حمل و نقل.

ولی متاسفانه در کشور عزیز ما افغانستان  به خاطر یک تعداد مشکلات زیر ساختی مانند نبود آدرس دقیق، کد پستی، نبود درگاه های پرداختی قابل اعتماد و هم پارچه با  سیستم های بانکی و… این مسیر به کندی به پیش میرود و گاهی هم به بن بست مواجه می شود.

 شرکت و فروشگاه اینترنتی پل، گروهی از متخصصین کامپیوتر، امنیت سایبری و سرمایه گذار های بین المللی را از پنج قاره دور هم گرد آورده تا با راه حل های خلاقانه و با تکنولوژی روز به مردم خدمات سریع، آسان و قابل اعتماد را ارائه دهد.

ما در شرکت و فروشگاه اینترنتی پل بر این باور هستیم که با فراهم کردن بستر مناسب و مطمئن (فنی و راحت)، مردم افغانستان می توانند همزمان از خدمات فروشگاه‌های اینترنتی بین‌المللی استفاده کنند و هم از خدمات داخلی.

بدینوسیله از همه هموطنان عزیز خواستاریم تا ما را درین پروسه همکاری کنند و از خدمات ما حداکثر استفاده را بنمایند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر این پروژه را موفقانه به پیش ببریم و مصدر خدمت بیشتر به مردم شویم.

پل | خرید آنلاین افغانستان از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های پل آگاه شوید!
Dismiss
Allow Notifications