شرکت مخابراتی افغان بیسیم

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی افغان بیسیم

معرفی شرکت افغان بیسیم ( AWCC  )

شرکت افغان بیسیم فعالیت خود را از سال 1381 شمسی ( 2002 میلادی )، با مدیریت احسان الله بیات و با دریافت مجوز از وزارت معلومات و ارتباطات افغانستان و دولت طالبان، با هدف جلب رضایت هموطنان عزیز آغاز نمود. این شرکت با حمایت کمپانی سیستم بین المللی تلفن یا همان TSI در سال های ابتدایی پس از جنگ افغانستان، با به کارگیری تمامی نیروهای خود اقدام به تاسیس شرکت مخابراتی در افغانستان را آغاز کرد و تا به امروز بیشتر مناطق کشور را تحت پوشش خود قرار داده است. خدمات ارائه شده در شرکت مخابراتی افغان بیسیم، ارائه خدمات تماس داخلی و بین المللی، پیام یا اس ام اس، ام ام اس یا پیام تصویری، اینترنت موبایل 3g و GPRS است. در افغانستان، شرکت هایی از جمله فروشگاه پل به آدرس سایت www.pul.af وجود دارند که  امکان خرید کردیت مبایل برای استفاده از خدمات سیمکارتهای این شرکت مخابراتی را برای هموطنان ما فراهم می کنند. توجه داشته باشید که برای خرید کردیت مبایل از همه شرکت مخابراتیهای فعال در افغانستان، به ویزا کارت، مستر کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری که قابلیت خرید کردیت مبایل و خریدهای اینترنتی از پی پال یا استرایپ و کردیت کیف پول را داشته باشد، نیاز دارید.

 

شرکت مخابراتی افغان بیسیم

 

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی افغان بیسیم

برای خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل افغانستان، بر طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

  1. ابتدا شماره تلفن مبایل شرکت مخابراتی افغان بیسیم خود را وارد کنید.
  2. سپس مبلغ کردیت را به واحد پولی افغانی وارد کنید.

3.در مرحله بعدی، در صورتی که کوپن تخفیف دارید، شماره کوپن را وارد کنید.

4.در صورتی که می خواهید با مستر کارت، ویزا کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری خرید کنید، مشخصات خودتان و کارت اعتباری تان را وارد کنید.

5.بعد از خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل، در صورتی که خرید شما موفق باشد، کردیت خریداری شده به شماره موبایل شما ارسال می گردد.

با دیگران به اشتراگ بگزارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
مقالات مرتبط
پل | خرید آنلاین افغانستان از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های پل آگاه شوید!
Dismiss
Allow Notifications