mtn afghanistan

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی ام تی ان

معرفی شرکت مخابراتی ام تی ان (MTN )

شرکت ام تی ان، شرکتی چند ملیتی است که در سال 1994 با هدف ارائه خدمات مخابراتی به مشترکان خود، شروع به کار کرد و در بیشتر از 21 کشور در خاورمیانه و آفریقا فعالیت دارد. کشورهایی که ام تی ان در آنها فعالیت دارد، شامل نیجریه، کامرون، زامبیا، کنگو، اوگاندا، ساحل عاج، ایران و افغانستان است. این شرکت، شرکت مخابراتی خود در افغانستان را در سال 2006 راه اندازی کرد و هم اکنون با بیش از 18 میلیون مشترک تلفن همراه در افغانستان، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های مخابراتی در افغانستان محسوب می شود. خدمات ارائه شده توسط این شرکت مخابراتی شامل امکان برقراری تماس و ارسال پیام خارجی و داخلی، ارسال و دریافت ام ام اس یا پیام تصویری و اینترنت 3G که در بعضی مناطق 4G نیز پوشش دهی می شود، است. برای استفاده از خدمات شرکت مخابراتی MTN نیز مانند سایر شرکت های مخابراتی تلفن همراه در افغانستان، احتیاج به خرید کردیت مبایل دارید که میتوانید آن را به صورت آسان، سریع و قابل اعتماد از فروشگاه پل به آدرس سایت www.pul.af که  امکان خرید کردیت مبایل برای استفاده از خدمات سیمکارتهای شرکت مخابراتی MTN را به هموطنان عزیز مان فراهم می کند، استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای خرید کردیت مبایل از همه شرکت مخابراتی فعال در افغانستان، به ویزا کارت، مستر کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری که قابلیت خرید کردیت مبایل و خریدهای اینترنتی در سیستم پی پال یا استرایپ و کردیت کیف پول را داشته باشد، نیاز دارید.

معرفی شرکت مخابراتی ام تی ان

 

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی ام تی ان

برای خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل افغانستان، بر طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

  1. ابتدا شماره تلفن موبایل شرکت مخابراتی ام تی ان خود را وارد کنید.
  2. سپس مبلغ کردیت را به واحد پول افغانی وارد کنید.

3.در مرحله بعدی، در صورتی که کوپن تخفیف دارید، شماره کوپن را وارد کنید.

4.در صورتی که می خواهید با مستر کارت، ویزا کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری خرید کنید، مشخصات خودتان و کارت اعتباری تان را وارد کنید.

5.بعد از خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل، در صورتی که خرید شما موفق باشد، کردیت خریداری شده به شماره موبایل شما ارسال می شود.

با دیگران به اشتراگ بگزارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
مقالات مرتبط
پل | خرید آنلاین افغانستان از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های پل آگاه شوید!
Dismiss
Allow Notifications