شرکت مخابراتی روشن

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی روشن

معرفی شرکت مخابراتی روشن ( roshan )

شرکت مخابراتی روشن، یکی دیگر از شرکت مخابراتی مطرح در افغانستان است که فعالیت رسمی خود را از سال 2003 آغاز کرده است. این شرکت مخابراتی، بیش از 230 شهر و ولسوالی در 34 ولایت افغانستان را تحت پوشش خدمات خود قرار داده است. کارمندان این شرکت مخابراتی به بیشتر از 1100 نفر می رسند و بیشتر از 6 میلیون مشترک تلفن همراه از خدمات این شرکت مخابراتی که شامل برقراری تماس های داخلی و بین المللی، دریافت و ارسال پیام خارجی و بین المللی، ام ام اس یا پیام تصویری و اینترنت 3G است استفاده می کنند. برای استفاده از خدمات این شرکت مخابراتی نیز احتیاج به خرید کردیت مبایل دارید. شرکت هایی مانند فروشگاه پل به آدرس سایت www.pul.af در افغانستان وجود دارند که  امکان خرید کردیت مبایل برای استفاده از خدمات سیمکارت های شرکت مخابراتی روشن را به صورت آسان، سریع و قابل اعتماد برای هموطنان افغانی فراهم می کنند. توجه داشته باشید که برای خرید کردیت مبایل از همه شرکت های مخابراتی فعال در افغانستان، به ویزا کارت، ماستر کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری که قابلیت خرید کردیت مبایل و خریدهای اینترنتی در سیستم پی پال یا استرایپ و کردیت کیف پول را داشته باشد، نیاز دارید.

 

شرکت مخابراتی روشن

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی روشن

برای خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل افغانستان، بر طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

  1. ابتدا شماره تلفن موبایل شرکت مخابراتی روشن خود را وارد کنید.
  2. سپس مبلغ کردیت را به واحد پول افغانی وارد کنید.

3.در مرحله بعدی، در صورتی که کوپن تخفیف دارید، شماره کوپن را وارد کنید.

4.در صورتی که می خواهید با مستر کارت، ویزا کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری خرید کنید، مشخصات خودتان و کارت اعتباری تان را وارد کنید.

  1. بعد از خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل، در صورتی که خرید شما موفق باشد، کردیت خریداری شده به شماره موبایل شما ارسال می شود.

با دیگران به اشتراگ بگزارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
مقالات مرتبط
پل | خرید آنلاین افغانستان از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های پل آگاه شوید!
Dismiss
Allow Notifications