شرکت مخابراتی سلام

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی سلام

خرید کردیت مبایل

خرید کردیت مبایل برای مبایل های اعتباری، در بسیاری از کشورهای جهان، سالهاست که انجام می شود. زمانی که شما از سیمکارت های اعتباری استفاده می کنید، برای استفاده از خدمات آنها نیاز به خرید کردیت مبایل دارید. در این مقاله قصد داریم تا درباره خرید کردیت مبایل از شرکت های مخابراتی سلام، افغان بیسیم، روشن، ام تی ان و اتصالات، توضیحاتی را برای شما ارائه دهیم.

 

معرفی شرکت مخابراتی سلام (salaam )

شرکت مخابراتی سلام یکی از معروفترین شرکت های مخابراتی افغانستان است که در سال 2013 و تحت نظر وزارت مخابرات و معلومات افغانستان تاسیس شد. خدمات ارائه شده در این شرکت مخابراتی به مشتریان و مشترکان افغانستان، شامل خدمات ارسال و دریافت پیام داخلی و بین المللی، خدمات دریافت و برقراری تماس داخلی و بین المللی، خدمات اینترنت موبایل 3G است. در افغانستان، فروشگاه های زیادی به صورت حضوری و یا اینترنتی، امکان خرید کردیت مبایل برای شرکت های مخابراتی مختلفی از جمله شرکت مخابراتی سلام را برای هموطنان عزیزمان فراهم میکنند. یکی از این فروشگاه ها، فروشگاه پل افغانستان به آدرس سایت www.pul.af است که امکان خرید کردیت مبایل به واحد افغانی را برای استفاده از خدمات سیم کارت های شرکت مخابراتی سلام را برای هموطنان عزیز فراهم می کند.

به این نکته دقت کنید که برای خرید کردیت مبایل از همه شرکت مخابراتی فعال در افغانستان، به ویزا کارت، مستر کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری که قابلیت خرید کردیت مبایل و خریدهای اینترنتی در پی پال یا استرایپ و کردیت کیف پول را داشته باشد، نیاز دارید.

شرکت مخابراتی سلام

خرید کردیت مبایل از شرکت مخابراتی سلام

برای خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل افغانستان، بر طبق مراحل زیر اقدام نمایید.

  1. ابتدا شماره تلفن مبایل شرکت مخابراتی سلام خود را وارد کنید.
  2. سپس مبلغ کردیت را به واحد افغانی وارد کنید.
  3. در مرحله بعدی، در صورتی که کوپن تخفیف دارید، شماره کوپن را وارد کنید.

4.در صورتی که می خواهید با مستر کارت، ویزا کارت یا هر کارت اعتباری معتبر دیگری خرید کنید، مشخصات خودتان و کارت اعتباری تان را وارد کنید.

5.بعد از خرید کردیت مبایل از فروشگاه پل، در صورتی که خرید شما موفق باشد، کردیت خریداری شده به شماره موبایل شما ارسال می گردد.

با دیگران به اشتراگ بگزارید...

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
مقالات مرتبط
پل | خرید آنلاین افغانستان از جدیدترین اخبار و تخفیف‌های پل آگاه شوید!
Dismiss
Allow Notifications